My default image

Dąbrowa GórniczaO nas

Początki strony DG.pl sięgają 2006 roku, kiedy udało nam się odkupić od jednej z krakowskich firm obecną domenę internetową.

Po kilku latach pracy w notowanym na giełdzie ogólnopolskim portalu, postanowiliśmy spróbować własnych sił w prowadzeniu tego typu przedsięwzięcia w naszym rodzinnym mieście.

Kilku absolwentów dziennikarstwa oraz informatyki stworzyło zespół, który z jednej strony zapewnia stały rozwój merytoryczny, z drugiej zaś szybko rozwija nasz projekt pod względem technologicznym.

To połączenie dziennikarsko-technicznych zamiłowań sprawiło, że na początku 2010 roku, po długich przygotowaniach, portal mógł otworzyć wreszcie swoją redakcję i w pełni „ruszyć z kopyta”.

Zdobyte wcześniej doświadczenie przy redagowaniu dużych serwisów staramy się obecnie przełożyć na płaszczyznę ponad 100-tysięcznego miasta o ogromnym potencjale - zarówno gospodarczym jak i kulturalnym, a w ostatnim czasie również turystycznym i rekreacyjnym.

Cieszymy się, że możemy gościć Was w naszych skromnych internetowych progach i jednocześnie przyczyniać się do rozwoju naszego miasta oraz lokalnej społeczności.

Przed nami długa droga, głowy pełne pomysłów i mnóstwo planów na przyszłość.

Mamy nadzieję że polubicie naszą stronę i będziecie nas coraz częściej odwiedzać.

PS.

Dziękujemy wszystkim za okazywane wyrazy sympatii oraz wsparcie, które motywuje nas do dalszego działania.

Redakcja Portalu DG.pl