My default image

Dąbrowa Górnicza

Spotkanie autorskie z Agatą Passent

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Spotkanie autorskie z Agatą Passent


Spotkanie autorskie organizowane w ramach Festiwalu ZagłębieWood. Wstęp bezpłatny, po odebraniu wejściówek.

Spotkanie autorskie z Agatą Passent
Agata Passent – felietonistka i dziennikarka, córka Agnieszki Osieckiej i Daniela Passenta. Ukończyła germanistykę na Uniwersytecie Harvarda. Swoje teksty publikuje na łamach miesięcznika "Twój Styl", "Twoje Dziecko" oraz wygłasza na antenie Radia PiN. Jest założycielką i prezesem Fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej, która zajmuje się opieką nad dorobkiem poetki.
 
Jest autorką książek o Warszawie: „Stacja Warszawa”, „Pałac wiecznie żywy”, „Miastówka” oraz zbioru felietonów o macierzyństwie „Dziecko? O matko!”
 
Bezpłatne wejściówki do odebrania w punkcie ksero Biblioteki Głównej
Piątek, 27 października, 2017, 18:00
Miejska Biblioteka Publiczna (Biblioteka Główna)
Dąbrowa Górnicza, ul. Tadeusza Kościuszki 25

Komentarze


Pozostałe

Już za nami

XV Dąbrowska Ściema Kabaretowa

Nadchodzi jubileuszowa XV Dąbrowska Ściema Kabaretowa! Od 27 do 29 października w Pałacu Kultury Zagłębia będziemy świadkami narodzin nowego DeBeŚciaka! A dokładnie dwóch DeBeŚciaków, ponieważ tegoroczna Ściema podzieli się na dwa konkursy: kabaretowy oraz stand-up. Na zwycięzców czekać będzie blichtr, sława i wieczne uwielbienie, zwłaszcza że tematem przewodnim imprezy będzie Hollywood i wszystko, co związane z filmem i gwiazdami. Przystawką w wielkim bankiecie śmiechu będzie pokaz pełnometrażowej parodii fantasy w reżyserii Jarosława Cyby The Lord of The Stars oraz wystawa rysunków satyrycznych Henryka Sawki.

Zobacz więcej