My default image

Dąbrowa Górnicza

Gołonóg: groźne zdarzenie drogowe

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Gołonóg: groźne zdarzenie drogowe


Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorek rano w rejonie skrzyżowania ul. Piłsudskiego i Morcinka w Dąbrowie Górniczej. Po zderzeniu dwóch samochodów do szpitala z urazem klatki piersiowej trafił jeden z kierujących. Powstały również utrudnienia w ruchu pojazdów w tym rejonie. Policjanci z dąbrowskiej drogówki wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Gołonóg: groźne zdarzenie drogowe

Policjanci z wydziału ruchu drogowego dąbrowskiej komendy wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj rano przed godz. 6.00 w rejonie skrzyżowania ul. Piłsudskiego i Morcinka w Dąbrowie Górniczej. Po zderzeniu osobowego renault i dostawczego peugeota do szpitala z urazem klatki piersiowej trafił kierujący tego pierwszego. W związku ze zdarzeniem wystąpiły utrudnienia w ruchu pojazdów na ul. Piłsudskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zderzenia pojazdów doszło na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu. Kierujący pojazdami biorącymi udział w zdarzeniu byli trzeźwi.

Pamiętajmy - nasze bezpieczeństwo, jako uczestników ruchu drogowego, zależy w głównej mierze od nas samych! Brak należytej ostrożności i wyobraźni wszystkich uczestników ruchu, może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych zdarzeń.

Komentarze


Pozostałe

Zobacz więcej