My default image

Dąbrowa Górnicza

Odkrywamy dąbrowskie talenty

 Powrót do głównej
 Powrót do głównej

Odkrywamy dąbrowskie talenty


Rusza konkurs talentów dla uczniów dąbrowskich szkół publicznych i prywatnych, w tym roku w nowej odsłonie pn. „Dąbrowskie Talenty 2017″. Dzięki różnorodności dziedzin, każdy znajdzie interesującą dla siebie formę przekazania swoich emocji i umiejętności. Zgłoszenia w konkursach: muzycznym, tanecznym, plastycznym i fotograficznym przyjmowane będą do 15 listopada.

Odkrywamy dąbrowskie talenty
Przesłuchania konkursowe w konkursie muzycznym i tanecznym odbędą się w Pałacu Kultury Zagłębia w dniach 27-28 listopada br., a finał oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w dniu 30 listopada. Po szczegółowe informacje odsyłamy na naszą stronę internetową www.csir.pl. 
 
Poza atrakcyjnymi nagrodami, wybrani laureaci konkursu zaprezentują swój repertuar na
scenie podczas imprezy charytatywnej pn. ,,Graj i Pomagaj" w Hali Widowiskowo-Sportowej ,,Centrum" 3 grudnia. Tam też odbędzie się wernisaż prac plastycznych oraz nagrodzonych fotografii, z których dochód zostanie przekazany na dofinansowanie wyjazdów na „zielone kolonie" uczniów z dąbrowskich szkół znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. 
 
Organizatorami „Dąbrowskich Talentów 2017" są: Centrum Sportu i Rekreacji oraz Szkoła Podstawowa nr 16 im. Związku Orła Białego z Oddziałami Przedszkolnymi.  

Komentarze


Pozostałe

Zobacz więcej